Hediyeli Oyunlar

hediyeli oyunlar Hediyeli Oyunlar     En baştan söyleyelim; şayet oyun oynayarak iphone, playstation vb. hediyeler kazanmak istiyorsanız bu yazıyı dikkatlice okuyun.

Diamond Kit yani bir oyun blogu olarak şimdiye kadar genelde ücretsiz oynanan mmorpg oyunlar, şehir kurma oyunları, web tabanlı oyunlar vb. birçok tarz oyun hakkında bilgi verdik bu oyunları nasıl oynayacağınızı anlatmaya çalıştık.

Bu yazımızda ise hediyeli oyunlar başlığı altında ”hediye kazandıran oyunlar, , , ” gibi aramalara cevap vereceğiz.

Hediyeli Oyunlar nedir?

Hediyeli oyunlar, kullanıcılarına belirli aşamaları geçme karşılığında çeşitli hediyeler kazandıran oyunlardır.

Yani bu tarz oyunlar ”oyun oyna hediye kazan” sloganıyla hareket ederek oynanan oyunu daha cazip ve heyecanlı kılmak için oyun oynayan kullanıcılara belirli hediyeleri vermektedir. Bu hediyeler genelde iphone, playstation, ipad gibi genelde oyun sever genç kesime hitap eden hediyelerdir. Zaten bu yüzden bu oyunları birçok kişi iphone kazandıran oyunlar olarak nitelendirmektedir.

Bir oyun firması oyununu oynayanlara neden hediye versin ki?

Az önce kısmen dedindiğimiz gibi artık oyun sektöründe de ciddi rekabet var. Bu yüzden oyun yapımcıları daha çok oyuncu sayısına ulaşmak hediye kazandıran oyunlar Hediyeli Oyunlaradına kendi oyununu oynayanlara çeşitli hediye vererek kendi oyunlarını 1 adım öne çıkarmayı amaçlıyorlar.

Bu firmalar zaten reklama belli bir bütçe ayıran ülke çapında isim yapmış firmalar. Dolayısıyla reklam bütçesinin az bir kısmını dahi buraya ayırsa rahatlıkla bu hediyeleri verebilirler ki zaten şuan bunu yapıyorlar.

Bu durumdan yani ” oyun oyna hediye kazan” anlayışından hem oyuncular memnun hem de oyun yapımcıları.

hangileridir?  İphone kazandıran oyunlar nelerdir?

Hediyeli oyunlar diye de tabir edilen hediye kazandıran oyunlar aslında çoktur ama ben size en kaliteli ve en güvenilir olanları sıralayacağım.

1- Ballmania: Hediyeli oyunlarda 1 numara olan Ballmania ile fırlattığınız topu, oyundaki kutulara sokarak puan toplanan, toplam ödül oranında  Play Station 3,iPad2, iPhone4 gibi muhteşem hediyelere sahip olabilirsiniz.

  Ballmania oynayarak nasıl ödül kazanabileceğinizi, oyunun katılım şartlarını öğrenmek ve sonrasında bu harika oyunu oynayarak bu güzel ödüllerden birini kazanmak istiyorsanız Ballmania oyna hediye kazan başlıklı yazımızı okuyunuz!


 Hediyeli Oyunlar

2- Boing: İphone kazandıran oyunlardan biri de Boingdir. Boing ile Jetonları karelere atıp muhteşem hediyeler kazanma şansını elde edebilirsiniz.

 Boing oynayarak nasıl gerçek ödüllerden birini kazanacağınızı, oyun katılım şartlarını ve neler yapmanız gerektiğini öğrenmek ve bu güzel oyunu oynamak için Boing oyna başlıklı yazımızı okuyunuz.

Hediyeli oyunlarla ilgili yazılarımız devam edecek. Hem eğlenceli oyunlar oynamak hem de hediye kazanmak istiyorsanız bizi takip edin.

Yapılan aramalar: hediye kazandıran oyunlar, oyun oyna hediye kazan,iphone kazandıran oyunlar,hediyeli oyunlar,hediye oyunları

Bu yazılar da ilginizi çekebilir..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>