Ödüllü oyunlar

ödüllü oyunlar Ödüllü oyunlar  İnternetten sadece oyun oynayarak iphone, ipad, tv, playstation gibi ödüller kazanmak istiyorsanız bu yazıyı dikkatlice okuyunuz.

Oyun blogu Diamond Kit olarak Hediyeli Oyunlar başlıklı yazımızda bu konuya değinmiştik.

Bu kez biraz daha detaya inecek ödüllü oyunlar başlığı altında ” , oyun oyna ödül kazan, , , gerçek ödüllü oyunlar” gibi aramalara cevap vereceğiz.

Ödüllü oyunlar 2012

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi artık internetten sadece oyun oynayarak ipad, playstation 3, iphone 4s, tv gibi ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Sanal ödüller değil gerçek ödüllü oyunlardan bahsediyoruz.

 Peki bu nasıl olacak? Yani oyun oynayarak bu ödülleri nasıl kazanacağız?

Son zamanlarda internet artık hayatımızda çok daha fazla yer kaplıyor. Gerçek hayatta rekabet şuan tam anlamıyla internete taşınmış durumda.

Yani oyun firmaları daha çok kullanıcı sayısına ulaşmak adına birbileriyle kıyasıya rekabet ediyorlar. Ve bu rekabetten galip çıkabilmek adına kendi oyunlarını oynayan kullanıcılara iphone, ipad vs. hediyeler veriyorlar.

Dolayısıyla bu rekabetten oyun oynayan kullanıcılar ödülleri alarak oyun yapımcıları da daha çok kullanıcı sayısına ulaşarak kazançlı çıkıyorlar.

Ödül kazandıran oyunlar yani ödüllü oyunlar hangileridir?

Ödüllü oyunlar 2012 için bir çok oyunu sıralayabiliriz ama ben size burada ”” siteleri içerisinde en popüler olanları tanıtacağım.

1- Ballmania: Ödüllü oyunlar içerisinde gerçekten 1 numaradır.

Ballmania ile nasıl ödül kazanabilirim? Ballmania katılım şartları nelerdir? gibi soruların cevabını öğrenmek ve Ballmania ile iphone, ipad2 gibi hediyeler kazanmak istiyorsanız Ballmania oyna hediye kazan başlıklı yazımızı okuyunuz.

2- Boing: Ödül kazandıran oyunlar içerisinde 2.sırada Boing yer alıyor. Boing oyunu ile nasıl ödül kazanacağınız ve katılım şartlarını öğrenmek için Boing Oyna ! başlıklı yazımızı okuyunuz.

3- 12 Kelime: Yine ödüllü oyunlar 2012 içerisinde farklı bir oyun olan 12 kelime oyunu ile nasıl ödül kazanacağınızı ve katılım şartlarını öğrenmek için 12 kelime oyunu oyna başlıklı yazımızı okuyunuz.

, ödüllü oyunlar yarışmalar listesine başka oyunları da ekleyebiliriz ama biz sizler için en popüler 3 oyunu seçtik.

İyi oyunlar.

Yapılan aramalar: ödül kazandıran oyunlar, oyun oyna ödül kazan, ödüllü oyunlar 2012, ödüllü oyunlar yarışmalar, gerçek ödüllü oyunlar, ödüllü oyunlar

 

 

Gelen Aramalar:dll oyunlar,dll onlie web oyunlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>