İndirmesiz Online Oyunlar

indirmesiz online oyunlar İndirmesiz Online Oyunlar Eğer internetten herhangi birşey indirmeksizin online oyun heyecanı yaşamak, bilgisayar ve botlara karşı değil de gerçek insanlara karşı oynamak istiyorsanız indirmesiz online oyunlar başlıklı yazımızı sonuna kadar dikkatlice okuyunuz.

Önceki yazılarımızdan birinde yüklenmeden oynanan online oyunlar hakkında bilgi vermiştik. Bu yazımızda ise , online oyunlar indirmesiz, indirmeden online oyunlar, indirmesiz online oyunlar oyna, indirmesiz online oyunlar 2012 gibi aramalara cevap vereceğiz.

İndirmesiz Online Oyunlar ne demektir?

İnternetten oyunla ilgili herhangi birşey indirmeden direkt browser yani tarayıcı üzerinden oynanan oyunlara indirmesiz online oyunlar veya indirmeden online oyunlar denir.

 Online oyunlara ilgi duyan birçok kişi internetten hiçbir şey indirmeden direkt tarayıcı üzerinden oynanan bu oyunları tercih etmektedir. Bu oyunlar son zamanlarda fazlasıyla tutulur olduğu için online indirmesiz oyunlar, gibi aramalar da ciddi bir artış olmuştur.

En iyi hangileridir?

 İndirmeden online oyunlar oynayacaksanız şu 3 oyunu size öneririm.

1- Travian: Baştan sonra strateji, savaş ve heyecan dolu bir oyun oynamak istiyorsanız Travian oyna başlıklı yazımızdan yararlanarak Travian oynamaya başlayabilirsiniz.

2- S4 League: Eğer futbol menajerlik oyunlarını seviyorsanız indirmeden oynayacağınız bu harika oyun için web tabanlı fıtbol menajerlik oyunları başlıklı yazımızdan yararlanarak bu harika oyuna başlayabilirsiniz.

3- Florensia: Bir savaş oyunu olan florensia ile indirmesiz online oyunların keyfine varmak için BURAYA tıklayarak üyeliğinizi başlatın.

İndirmeden online oyunlar ile ilgili şimdilik bunlarla yetinelim Daha sonra farklı oyunları tanıtmaya devam edeceğiz.

İyi oyunlar.

İlgili aramalar: online indirmesiz oyunlar, online oyunlar indirmesiz, , , indirmesiz online oyunlar 2012,indirmesiz online oyunlar

Gelen Aramalar:online oyunlar indirmesiz,indirmesiz online oyunlar,online indirmesiz oyunlar 2012,online indirmesiz oyunlar,en iyi maç oyunları indirmesiz,indirmesiz online oyunlar oyna,oyunlar indirmesiz

Bu yazılar da ilginizi çekebilir..

1 yorum to İndirmesiz Online Oyunlar

  1. Bekir Furkan diyor ki:

    bunlara ek olarak bu günlerde çok tutulan haxball oyununuda örnek olarak verebiliriz gerçekten bağımlı yapıyor insanı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>